Najczęściej zadawane pytania

Piękni i młodzi ? skąd ta nazwa?
Nie mieliśmy zielonego pojęcia jak nazwać zespół, aż w końcu wpadliśmy na nieco szalony pomysł. Postanowiliśmy nazwać zespół Piękni i młodzi nie z racji naszego wyglądu, czy też wieku (który pierwszą młodością nie grzeszy :) ).

Jakie imprezy obsługujemy?
Specjalizujemy się w obsłudze imprez okolicznościowych. Prowadzimy także imprezy integracyjne dla firm i różnych instytucji. Gramy także na innych imprezach okolicznościowych m.in.: festyny, pikniki rodzinne, komunie, zabawy dla dzieci, bankiety, eventy, studniówki, bale karnawałowe, sylwestrowe itd. Jesteśmy elastyczni i potrafimy się dopasować do każdej tematyki imprezy.

Czy zespół dysponuje własnym nagłośnieniem oraz oświetleniem?
Tak, dysponujemy sprzętem zarówno nagłośnieniowym jak i oświetleniowym na wysokim poziomie. Jesteśmy w stanie nagłośnić salę nawet do 600 osób. Dzięki przyjaźniom w branży artystycznej możemy także zorganizować nagłośnienie, oświetlenie oraz scenę na festyn, piknik bądź imprezę firmową pod gołym niebem.

Czy jest możliwość ustalenia repertuaru?
Tak oczywiście. Na życzenie przesyłamy drogą mailową repertuar w pliku tekstowym(ok. 500 piosenek), po czym nasi kontrahenci mają możliwość wyboru utworów na swoje wesele. Jesteśmy także w stanie opracować utwory na specjalne życzenie, z tym że muszą one zostać przesłane ok. 3 miesiące przed imprezą.

Jak wygląda prowadzenie imprezy przez zespół Piękni i Młodzi?
Nie samą muzyką człowiek żyje na imprezie, więc żeby bardziej podsycić ogień podczas wesela prowadzimy różne zabawy integracyjne m.in.: ramzam zam, wężyki, taniec pingwina, blok lat 70-tych, taniec z krową, obrotka, taniec belgijski itd.

Czym są lata 70-te w waszym wykonaniu?
Podczas imprezy np. weselnej jest to ok. 30 minutowy blok muzyczny, w którym gramy muzykę z lat 70-tych, jesteśmy przebrani w stroje z tamtych lat a także dajemy możliwość wykazania się gościom w zabawie, więc dajemy im stroje, peruki, okulary, grzechotki i inne rekwizyty tak aby wszyscy wczuli się w świetny klimat lat 70-tych! W zakładce multimedia można obejrzeć zdjęcia zespołu w tychże strojach.

Czy robicie tzw. blok biesiadny przy stołach?
Owszem! Jesteśmy zwolennikami wychodzenia do ludzi i udzielania im możliwości śpiewania podczas biesiady. Są to piosenki przez wszystkich znane i lubiane. Pozwalają także na integrację gości weselnych.

Jak długo trwają oczepiny? Jakie zabawy preferujecie?
Oczepiny trwają od 30 do 45 min. Nie robimy długich oczepin, nie przeciągamy na siłę, gdyż goście do momentu oczepin są już nasyceni zabawami. A każdy doskonale wie, że co za dużo to nie zdrowo! Zabawy oczepinowe para młoda może wybrać razem z nami, może też przystać na nasze propozycje. Jako zespół co roku zmieniamy repertuar oczepin.

Jak długie przerwy robi zespół?
Przerwy robimy podczas każdego posiłku i trwają one maks. 15 min. Jeżeli odstęp czasu między posiłkami wynosi więcej niż 1,5 godz dzielimy ten czas na pół i robimy np. 2 bloki po 35min i przerwa do 10 min.

Jak wyglądają kwestie formalne: podpisanie umowy, wpłata zadatku?
Zazwyczaj umowę podpisujemy osobiście. Jeżeli spotkanie z klientem nie jest możliwe, umowę wysyłamy mailem bądź drogą pocztową, po czym klient nam odsyła podpisaną umowę. Zadatek pobieramy osobiście przy podpisaniu umowy, w przypadku podpisania umowy drogą pocztową jest możliwość wysyłki zadatku przelewem na nasze konto bankowe.

Ile kosztuje wasz występ?
Cenę imprezy zawsze ustalamy indywidualnie, nie ma jednej określonej stawki, zależy ona od wielu czynników. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, zapraszamy na spotkanie z nami, to nic nie kosztuje a pozwoli Państwu w wyborze zespołu na miarę oczekiwań. Na Państwa życzenie wystawiamy rachunki.
facebook youtube

©2012 Wszelkie prawa zastrzeżone Piękni i Młodzi

Projekt i realizacja goweb.com.pl